Açılıyor..

hakkimizda

Uz-İş Su Armatürleri 1970 yılında Uz-İş Salmastra adıyla faaliyete başlamıştır. 1990’lı yılların başlarında Uz-İş Su Armatürleri adı altında yeni bir kuşakla geniş ürün yelpazesine kavuşup Avrupa standartlarına uygun ürünler üretilmeye başlamıştır. Firmamız gerekli kalite belgelerine sahip olup, üretiminin ciddi kısmıyla bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Maksimum kalite anlayışı ile yola çıkan, dinamik ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişme içerisinde olan Uz-İş Su Armatürleri, ürünlerini modern çizgiler ve estetik anlayışını ön plana alarak üretmektedir. Ürünlerimiz sağlıklı, hijyen ve güvenlik açısından sorunsuz olacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir.

Ürün portföyümüzde yer alan standart ürünlerin yanı sıra müşteri isteklerine uygun her türlü salmastra imalatı, sıcak şekillendirilmiş pres pirinç parçalarının tasarım ve üretimi de gerçekleştirilebilmektedir.

Öncelikli hedefimiz, insan yaşamını kolaylaştırabilecek çevre dostu, yenilikçi, fonksiyonel, su ve enerji tasarrufu sağlayan estetik ürünler, çözümler üreterek yapı sektörüne katkı sağlamak, ayrıca insanları sağlıklı su ile buluşturmaktır. Her zaman kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız kendisini sürekli yenileyen yapısı ile sektöründe lider firma olmaya devam etmektedir.

Başarımızın kaynağı çalışanlarımızın döktüğü alın teridir. En iyi yatırım, insana yapılan yatırımdır. Çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve verimliliğinden faydalanmak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, bilgi transferinin ve paylaşımının sağlandığı, sevgi ve saygının var olduğu ortamı oluşturmak görevimizdir. Yönetim felsefemizin temel taşı, çalışanlarımızla aile ortamı oluşturmak ve müşterilerimize bunu yansıtmaktır.